
Już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca 2026 roku, wyruszy wyjątkowa wyprawa z Połańca do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach! To wspaniała okazja, aby połączyć aktywność fizyczną, wspólną modlitwę i integrację naszej lokalnej społeczności.
To pielgrzymka dla każdego – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów! Nie jedziemy na czas, ale razem do celu. Tempo będzie dostosowane do każdego uczestnika.
6:45 – Zbiórka przy Parafii MB Wspomożenia Wiernych w Połańcu (wyjazd o 7:00)
7:00-7:15 – Postój przy Parafii św. Marcina w Połańcu
7:55-8:10 – Postój przy Parafii Jezusa Miłosiernego w Szwagrowie
8:45-9:00 – Postój przy Parafii Nawiedzenia NMP w Niekrasowie
9:45-10:00 – Postój przy Parafii św. Stanisława BM w Osieku (miejsce dołączenia: parking przy Zespole Szkół)
11:15-11:30 – Przyjazd i przygotowanie do Mszy Świętej w Sulisławicach
12:00 – Uroczysta Msza Święta w intencji rowerzystów oraz ich rodzin
Kask, sprawny rower, bidon z wodą, prowiant, dobry nastrój i otwarte serce!
Możesz dołączyć w dowolnym miejscu na trasie.

